Знижка 10% за промокодом "DD10" для зареєстрованих клієнтів

Змішувачі для душа


Показано з 1 по 15 із 88 (6 сторінок)

Душові змішувачі у Львові в магазині сантехніки “Дороге Дешево”

Для сучасної людини приймання душу вже давно вийшло за межі звичайної гігієнічної процедури. Тож наш магазин сантехніки “Дороге Дешево” пропонує клієнтам широкий ряд ексклюзивних змішувачів для вашої душової - це і ефект тропічної зливи, і голчастий масаж  у стилі душу Шарко, і м'який потік ніжної, розпушеної аератором води.

Якісні технічні складники, сучасні характеристики,  дозволяють повністю ховати змішувальний вузол у стіну в душових системах в американському стилі. Також застосування високотехнологічних матеріалів дозволяє використовувати зовнішні  гнучкі  шланги, що можуть обертатися, розтягуватися і міняти колір залежно  від температури води у змішувачах в європейському стилі.

Змішувачі для душу ціна та якість

Купити якісні змішувачі для душу у Львові ви можете в магазині “Дороге Дешево” на вулиці Щирецькій 36, або замовити на нашому сайті. Ціна змішувача для душу залежить від матеріалу виготовлення як корпусу, так і внутрішнього начиння. Тож у нас кожен клієнт зможе підібрати сантехніку, яка відповідатиме всім критеріям надійності і прослужить вам багато років.

Змішувачі для душових кабін: як вибрати

Технологія термостатів у душових змішувачах дозволяє безпечно користуватись приладом навіть дітям, людям похилого віку, без загрози обпектись надто гарячою водою, а також налаштувати комфортну температуру води саме для вас. Змішувач для душу “запам'ятає” вашу улюблену температуру і кожного разу даватиме воду потрібної температури. 

Змішувач для душу якої країни виробника вибрати?

    Німеччина

Змішувач для душу з якого матеріалу вибрати?

  • Латунь
  • Нержавіюча сталь

Скільки коштує недорогий змішувач для душу?

    2016 грн

Які змішувачі для душу найпопулярніші?

    Для душу 31960000