Знижка 10% за промокодом "DD10" для зареєстрованих клієнтів

Набір змішувачів


Praha New набір для біде
LOGIS набір прихованого монтажу
LOGIS набір прихованого монтажу
LOGIS набір душовий (71402000+26553400)
Показано з 1 по 15 із 42 (3 сторінок)

Комплект змішувачів для ванни

Набір змішувачів для ванної - оптимальне та практичне рішення для тих, хто хоче обладнати кімнату в одному стилі. Сантехніка, як і меблі, має великий спектр не лише дизайнерських рішень, а й наявного функціоналу. В магазині сантехніки “Дороге Дешево” ви можете купити набір змішувачів, який складається з кількох комплектуючих одиниць:

  • змішувач для раковини;
  • змішувач для душу;
  • душовий набір.

Набір змішувачів для ванни: основні характеристики

Основною метою набору змішувачів для ванни є полегшити користування сантехнікою й забезпечити максимальний комфорт під час щоденних водних процедур. Тож, вся продукція наборів, які ви знайдете у “Дороге Дешево” виготовлена з якісних сплавів, які не містять важких металів. А також, всі виливи, що входять у комплект змішувачів для ванни оснащені сучасним аератором, що ніжно розпушує воду і не дає їй розбризкуватись. 

Набір змішувачів: варіанти комплектації

Набір змішувачів у магазині сантехніки “Дороге Дешево” може мати кілька варіантів комплектації. Найчастіше до набору входить два змішувачі для раковини, ванни чи душу, а також сам душовий набір. Деякі комплекти додатково оснащені сучасною лійкою з ефектом тропічного дощу, чи гігієнічною лійкою. Крім цього, ви можете обрати набір з класичним варіантом установки, або ж з прихованим монтажем.