Знижка 10% за промокодом "DD10" для зареєстрованих клієнтів

Набір змішувачів


PRAHA new набір для ванни
Praha New набір для біде
LOGIS набір прихованого монтажу
Акція

4287 грн.
4288 грн.

LOGIS набір прихованого монтажу
Акція

3885 грн.
3886 грн.

LOGIS набір змішувачів для ванни
Акція

5862 грн.
5863 грн.

Показано з 1 по 15 із 40 (3 сторінок)

Комплект змішувачів для ванни

Набір змішувачів для ванної - оптимальне та практичне рішення для тих, хто хоче обладнати кімнату в одному стилі. Сантехніка, як і меблі, має великий спектр не лише дизайнерських рішень, а й наявного функціоналу. В магазині сантехніки “Дороге Дешево” ви можете купити набір змішувачів, який складається з кількох комплектуючих одиниць:

  • змішувач для раковини;
  • змішувач для душу;
  • душовий набір.

Набір змішувачів для ванни: основні характеристики

Основною метою набору змішувачів для ванни є полегшити користування сантехнікою й забезпечити максимальний комфорт під час щоденних водних процедур. Тож, вся продукція наборів, які ви знайдете у “Дороге Дешево” виготовлена з якісних сплавів, які не містять важких металів. А також, всі виливи, що входять у комплект змішувачів для ванни оснащені сучасним аератором, що ніжно розпушує воду і не дає їй розбризкуватись. 

Набір змішувачів: варіанти комплектації

Набір змішувачів у магазині сантехніки “Дороге Дешево” може мати кілька варіантів комплектації. Найчастіше до набору входить два змішувачі для раковини, ванни чи душу, а також сам душовий набір. Деякі комплекти додатково оснащені сучасною лійкою з ефектом тропічного дощу, чи гігієнічною лійкою. Крім цього, ви можете обрати набір з класичним варіантом установки, або ж з прихованим монтажем.