Знижка 10% за промокодом "DD10" для зареєстрованих клієнтів

Ванни акрилові


TARGA STYLE ванна 180*80см
Показано з 1 по 15 із 310 (21 сторінок)

Акрилові ванни у Львові

Якщо ви вирішили зробити вибір на користь придбання акрилової ванни — це дуже правильне рішення. Це не тільки реальна можливість істотно заощадити, але й отримати кращу акрилову ванну від відомих і перевірених виробників. Ми працюємо безпосередньо з заводами-виробниками, є першим постачальником і підтримуємо ціни на ванни на мінімально низькому рівні. Доставка акрилових ванн здійснюється по всій території України.

Покупцям ми пропонуємо акрилові ванни вищої якості, різноманітних розмірів і цікавих дизайнерських форм. Ці ванни мають високий ступінь міцності, поверхня ванн з акрилу довго тримає тепло, вони мають малу вагу. До слова, недарма акрилові ванни займають впевнені позиції з продажу на сантехнічному ринку.

Важливі переваги ванн з акрилу

Доступна ціна на будь-яку модель дає можливість купити акрилову ванну у Львові, не кажучи про те, що залишається додаткові кошти на інші витрати при ремонті. Наступна, не менш важлива перевага, це низька теплопровідність. В акриловій ванні тепла вода залишається теплою максимально довго.

Міцність акрилу підтверджена випробуваннями по впливу різними механічними факторами, в тому числі вагою в 300 кг. Акрилова ванна не боїться ударів або падінь великих предметів в чашу.

Вирішивши купити акрилову ванну у Львові, відпадає проблема з її чищенням і постійним доглядом разом з хімічними засобами. Акриловий матеріал не затримує на поверхні бруд і бактерії. Буде потрібно всього лише парочка рухів губкою з рідким милом, і вся конструкція буде виглядати, як тільки що зійшла з конвеєра.

Завдяки пластичності акрилового матеріалу дизайнери та виробники часто грають з формами, дизайном ванн, додатковими елементами, втілюючи в життя неймовірні дизайнерські задумки.

Мала вага такої сантехніки відіграє важливу роль при виборі товару. Така особливість акрилових ванн автоматично позбавляє вас проблем з перевезенням і підняттям конструкції на верхній поверх.

Будь-яку модель акрилової ванни можна оснастити корисною для здоров'я системою гідромасажу. При установці ванни з акрилу вам не доведеться боятися гучних звуків від води, що ллється навіть при великому напорі в змішувачі. Деякі люди бояться деформацій, вм'ятин на поверхні акрилової ванни, але не всі уявляють собі, як легко вони усуваються. Незначні пошкодження і цятки легко видаляються.

Акрилову ванну у Львові можна купити у нас

Пропонуємо вибір різних моделей. У нас ви можете придбати акрилову ванну у Львові зі знижками. Ми дуже часто влаштовуємо розпродажі. Якщо вам потрібна допомога, звертайтесь до наших консультантів.