Знижка 10% за промокодом "DD10" для зареєстрованих клієнтів

Сифон для ванни


SIMPLEX сифон для ванни
EXAFILLS слив / перелив
Показано з 1 по 15 із 46 (4 сторінок)

Сифон для ванни

Чимала частка забезпечення комфорту і зручності ванної кімнати лежить на правильній роботі такого сантехнічного пристрою, як сифон, хоча ми і не помічаємо його роботу, до того моменту поки він не зламається. Щоб завжди безперебійно насолоджуватися комфортом своєї ванної кімнати, необхідно правильно підібрати хорошу сантехніку. А ось який сифон для ванни кращій — це питання дуже індивідуальне, і щоб визначитися з вибором, необхідно знати деталі.

Особливості роботи

В першу чергу слід знати, що цей сантехнічний елемент для ванної призначений виконувати дві основні функції:

  • відведення води з ванної в каналізацію;
  • зупинка проникнення запахів з каналізації.

Для кожної з функцій сантехніка для зливу води має певні особливості конструкції.

Для правильного відведення води, сифони для ванни складаються з двох частин: зливний блок і переливний блок. Обидва блоки являють собою трубопроводи. Зливна труба призначена для безпосереднього зливу води з ванни — вона кріпиться в її днище. Саме її гирла перекриваються пробкою при наборі води в ванну.

Переливна труба призначена для захисту від переливу води через край і кріпиться вона на бортику ванної трохи нижче краю. Обов'язково потрібно стежити, щоб в той момент, коли в ванну набирається вода, прохід переливної труби був відкритий.

Купити сифон для ванни: критерії вибору

Незалежно від матеріалів, з яких виготовляють ванни, сифони для них можуть бути зроблені з різноманітних матеріалів. Це може бути сталь, латунь, поліпропілен, полівінілхлорид і т. д. Також в конструкції цього сантехнічного пристрою є гнучкі, іноді гофровані труби, вони регульовані по довжині та служать для з'єднання з каналізаційними трубами. Загалом, купити сифон для ванни наразі можна у двох варіантах — пластиковому та металевому.

Переймаючись питанням як вибрати сифон для ванни в пластиковому варіанті, пам'ятайте — дуже важливо, щоб матеріал був міцний, стійкий до впливу водного середовища. Декоративні частини, які видно, краще щоб були хромовані.

Металеві зливні елементи для ванни найчастіше роблять зі сплаву міді і латуні. Досить довговічний і зручний матеріал: не окислюється і не іржавіє під впливом води. Єдиним недоліком є те, що ціна буде перевищувати пластиковий аналог.

Наш інтернет-магазин пропонує можливість купити якісний сифон для ванни, ціна якого вас приємно здивує. При цьому ми гарантуємо якість всіх виробів. Якщо вам потрібна детальна консультація з якогось питання, звертайтесь до наших спеціалістів.