Знижка 10% за промокодом "DD10" для зареєстрованих клієнтів

Панель для ванни


Показано з 1 по 15 із 217 (15 сторінок)

Панелі для ванн

Такі панелі являють собою надійний матеріал, при виготовленні якого застосовуються полімерні компоненти. Від дорогих матеріалів в плані вартості ці вироби за своїм зовнішнім виглядом нічим не відрізняються. Якісну і недорогу панель для ванни ви можете купити в нашому інтернет-магазині.

Панель для ванни: особливості та переваги

Головною їх перевагою слід вважати те, що ці вироби не бояться умов високої вологості. Навіть вплив такого негативного фактора, як температурні перепади, ніяк не впливають на технічну та естетичну сторону.

Якщо говорити про експлуатаційні характеристики вологостійких панелей, то часто вони виявляються кращим в порівнянні з деревом і натуральним каменем. Багато власників квартир сьогодні роблять вибір не на користь традиційної кахельної плитки, яка застосовувалася десятиліттями для обробки поверхонь стін у ванній кімнаті, а віддають перевагу вологостійким панелям. Панель до ванни представлена в широкій колірній гамі, можуть мати забарвлення яскравими квітами. Для підвищення їх естетичних якостей виробники наносять на їх лицьову поверхню різні візерунки. Завдяки всьому цьому людина під час ремонту у ванній кімнаті може реалізувати будь-яку дизайнерську задумку.

Цікаві рішення для ванних кімнат

Навіть сіре і непоказне приміщення можна легко перетворити в кімнату з оригінальним дизайном, якщо під час ремонтних робіт використовувати вологостійкі панелі. В нашому інтернет-магазині сьогодні пропонуються кілька варіантів вологостійких панелей:

  1. Плитковий. Це звичайні квадратні панелі. Застосовуючи такі вироби при оформленні приміщень, з них панелей викладають різні візерунки.
  2. Рейковий. Цей різновид матеріалу нагадує вагонку, яку вже давно використовують для обробки приміщень. Закріплюється з використанням скоб.
  3. Листовий. Для цього різновиду характерні великі розміри, при цьому технологія їх монтажу доволі проста. Часто власники квартир для обробки вибирають панелі, які прикрашені малюнком або декоровані оригінальним орнаментом.

Оптимальний вибір можна буде зробити тоді, коли ви вирішите, який саме варіант хочете бачити. Наші консультанти обов’язково допоможуть порадами.

Звертайтесь за панелями до нас

Якщо ви вирішили купити панель для ванни у свою оселю, звертайтесь в наш інтернет-магазин. Окрім широкого асортименту, ми пропонуємо високу якість виробів, а також доступні ціни. Регулярно проводимо акції та розпродажі, так що заходьте до нас частіше, аби не пропустити цікаві пропозиції.