Знижка 10% за промокодом "DD10" для зареєстрованих клієнтів

Ванни


Показано з 1 по 15 із 931 (63 сторінок)

Ванни у Львові по доступним цінам

Ванна є одним з головних атрибутів гігієни і зручності в будь-який оселі. Багато хто обирає просто душову кабіну, але вона не дає такої насолоди і розслаблення, як 1-15 хвилин лежання в теплій воді. Якщо ви захотіли купити ванну, Львів може запропонувати багато варіантів, але тільки в нашому інтернет-магазині ви знайдете максимально великий асортимент таких продуктів з різними характеристиками.

Купити ванну у Львові: важливі поради

В першу чергу треба визначитись з наступними критеріями:
  • Розмір ванної;
  • Матеріал корпусу;
  • Функціонал.

Що стосується розмірів, то тут головним орієнтиром має стати площа ванною кімнати. В нашому асортименті є різні моделі та ви можете підібрати той формат, який вам підійде. Для невеликої кімнати не варто підбирати кутову форму, адже такий виріб займає багато місця. Найкращим варіантом буде стандартна прямокутна ванна — під таку форму існує багато розмірів в асортименті магазину.

Що стосується матеріалу, то сьогодні найбільш популярними варіантами вважають чавунні та акрилові. Чавунна — найрозповсюдженіший варіант ванни у Львові, оскільки такі вироби відрізняються невисокою ціною, міцністю корпусу та довгим строком експлуатації. Акрилові вироби теж мають попит, в першу чергу завдяки своїм особливостям. Ванни з акрилу дуже легкі, такий матеріал дозволяє виробляти ванни в будь-якому форматі, вони не дають швидко охолоджуватись теплій воді як у випадку, наприклад, з чавуном.

Можна також звернути увагу на вироби з таких матеріалів, як кварил чи кераміка. Кварил не є особливо популярним варіантом, а ось керамічні ванни мають попит. Це вироби з майже ідеальною поверхнею, а також широким вибором кольорів корпусу.

Щодо функціоналу ванни, то тут вже треба робити вибір на свій смак та на свій гаманець. Є доволі прості моделі зі звичною подачею води, які коштують доволі недорого. Такою можна обрати ванну з функцією гідромасажу, підсвіткою та іншими деталями. Зверніть увагу на товарні позиції в каталозі — для кожного з них є детальний опис функціоналу.

Ванна: ціна у Львові в нашому магазині

Пропонуємо можливість купити ванну у Львові будь-якої моделі. Ціна виробів буде залежати від особливостей конструкції, матеріалу, а також від функціоналу. Якщо у вас будуть питання щодо наших пропозицій, просимо звертатись до консультантів інтернет-магазину.