Знижка 10% за промокодом "DD10" для зареєстрованих клієнтів

Пісуар


Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Пісуар: ціна і різновиди

Частіше за все пісуар ми зустрічаємо в громадських чоловічих туалетах (хоча є компанії, які випускають жіночі пісуари, але це не дуже популярна сфера ринку). Висока гігієнічність і зручність цієї різновидності сантехнічних моделей робить на неї попит і для домашнього використання. Наш інтернет-магазин пропонує можливість купити пісуар за вашим смаком. Пропонуємо також допомогу у виборі оптимальної моделі.

Купити пісуар і не помилитись з вибором

Правильний вибір пісуара в цілому — це сукупність цих правил, як і у випадку з вибором будь-якої іншої сантехніки, і лише в ряді моментів тут є свої, специфічні нюанси. Розберемо ключові особливості.

Звертайте увагу на виробника. Відомі бренди користуються популярністю за високу якість матеріалів, функціональність та естетичність моделей. Так, на брендовий пісуар ціна вища, ніж на виріб простої компанії, але якість теж на висоті. В цілому, продукція невідомих брендів теж може бути якісною, але тут треба все обирати дуже прискіпливо.

Пісуари можуть мати різну форму. Частіше за все зустрічаються овальні або прямокутні варіанти, але можна знайти круглі та трикутні вироби. Тут вже багато чого залежить від естетичних вимог та формату санвузла. Перш ніж купити пісуар, треба оцінити приміщення.

Пісуар у Львові з вибором матеріалу

Для виготовлення пісуарів виробники використовують фарфор, напівфарфор та сантехнічний фаянс. При цьому краще за все обирати пісуар разом з іншою сантехнікою, щоб вся ванна кімната чи туалет були оформлені в єдиному стилі. В нашому інтернет-магазині ви зможете пісуари купити разом з іншими варіантами сантехніки.

Існують дві основні різновиди пісуарів:

  • Підвесні;
  • Підлогові.

Перший варіант найзручніший, і там, де власники приміщень піклуються про гігієнічність та зручність відвідувачів туалету, можна зустріти саме таку модель. Це найпопулярніший пісуар у Львові в плані продаж. Підвісний настінний пісуар зручний — він займає зовсім трохи місця. Підлоговий варіант буде габаритнішим, але він простіше в монтажі.

Ще один вид класифікації пісуарів - за способами подачі води:

  • Вертикальне підключення;
  • Горизонтальне підключення.

Монтаж пісуара — окрема тема. Перш ніж купити пісуар певної моделі, треба подумати, наскільки зручно буде його монтувати з урахуванням формату приміщення.

Що потрібно враховувати перед покупкою?

Які можливості підводу води ви вибираєте? Він може бути прихованим або зовнішнім. Чи буде достатньо місця у санвузлі для монтажу певної моделі? Чи буде комфортним її використання після монтажу? Наскільки вистачає міцності у стіни, в яку буде вмонтовано модель? До речі, не забувайте, що сьогодні в продажу можна знайти навіть дитячі пісуари, які розроблені з певними зручностями та безпекою для малих.

Купити пісуар у Львові можна в нашому інтернет-магазині

Пропонуємо вам можливість купити якісні пісуари з гарантією. Якщо вам потрібна консультація, звертайтесь до наших спеціалістів.

Якої країни виробника вибрати пісуар?

    Villeroy&Boch (Німеччина)

Скільки коштує недорогий пісуар?

    6606 грн

Який пісуар з кераміки найпопулярніший?

    13-52-888 MARO пісуар