Знижка 10% за промокодом "DD10" для зареєстрованих клієнтів

Кераміка


Показано з 1 по 15 із 322 (22 сторінок)

Інтернет-магазин сантехнічної кераміки пропонує чудовий вибір

Сантехнічна кераміка — це будь-які вироби з неорганічного матеріалу, які виготовляються під впливом високих температур. Технологічний процес виготовлення керамічних виробів забезпечує їх високу якість, а також вишуканість. Такі вироби поєднують в собі не тільки зручність, а й красу, тому кераміка найліпше підходить для оформлення ванної кімнати в будь-якому стилі.

У більшості випадків покупці вибирають сантехніку білого кольору. Це пов’язано з тим, що такий варіант може поєднуватися з будь-якими іншими кольорами. Стають популярними і матові вироби світлих тонів. Кожен покупець може також придбати сантехніку на замовлення, виконану за індивідуальним дизайнерським проектом. Для декоративного оформлення таких виробів існує величезна кількість типових варіантів, а також нестандартних рішень.

Сантехнічна кераміка: ключові особливості

Сьогодні покупцям пропонується доволі великий асортимент керамічних душових кабін, ванних, умивальників. Частіше стають розповсюдженими керамічні біде, піддони. Звісно, можна купити сантехніку з інших матеріалів, але саме кераміка має найбільше особливостей і переваг:

  • Висока якість виробів;
  • Дуже багато дизайнерських варіантів;
  • Неперевершена краса;
  • Здатність витримувати доволі високі навантаження.

Ще одна перевага таких виробів полягає в тому, що за мінімальних зусиллях і фінансових витратах, можна значно змінити зовнішній вигляд ванної кімнати Ну і не варто забувати, що високоякісна кераміка — це синонім комфорту.

Сантехнічна кераміка робить конкуренцію виробам з інших природних матеріалів, наприклад, каменя або мармура. Тільки завдяки сучасним технологіям можна досягти високого якості та функціональності. Сантехніка з кераміки має високу гладкість і низьку пористість. Завдяки цьому вона менше забруднюється і краще чиститься, на її поверхнях збирається значно менше шкідливих мікробів, ніж на виробах з інших матеріалів.

Крім того, цей екологічно чистий матеріал є стійким до різного роду кислот та щолоків, які можуть входити в склад миючих засобів, а також до досить жосткої води, яка тече нашими водопровідними трубами.

Як поводитись з такими виробами

Керамічна сантехніка не боїться абразивних засобів для чищення. Тому їх можна сміливо використовувати для догляду за ваннами, умивальниками, унітазами. Дезінфікуючі вироби та вироби для чищення не пошкоджують поверхню, тому більшість провідних виробників кераміки дають на неї відмінну гарантію — десять років. Ідеально рівна поверхня таких виробів надає можливість підтримувати їх в максимальній чистоті.

З керамічною сантехнікою можна надовго забути про необхідність заміни обладнання у ванній кімнаті. Протягом всього строку експлуатації вона зберігає свій первинний вигляд і практично не потребує додаткового обслуговування. На сьогодні це буде найкращим вибором. Наш інтернет-магазин сантехнічної кераміки пропонує чудовий вибір різних моделей на будь-який смак. Заходьте в каталог і обирайте собі найкращі товари!

Сантехніку з кераміки якої країни виробника вибрати?

    Villeroy&Boch (Німеччина)

Скільки коштує недорога сантехніка з кераміки?

    5610 грн

Яка сантехніка з кераміки найпопулярніша?

    5684HR01 Omnia Architectura унітаз підвісний з сидінням