Знижка 10% за промокодом "DD10" для зареєстрованих клієнтів

Тени для рушникосушок


Електронагрівач ТЕН KTX 600W для рушникосушки
Електронагрівач ТЕН KTX 300W для рушникосушки
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)

Електричні тени для рушникосушок у Львові: як обрати

В магазині сантехніки “Дороге Дешево” представлений широкий вибір рушникосушок з вбудованим теном, або ж без нього, тож його можна придбати окремо, аби оптимізувати роботу приладу. Електричні тени для рушникосушки, які можна придбати у Львові, виконують ряд незамінних функцій. 

Перш за все, обираючи тен, зверніть увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Оптимальним металом є латунь, що надає виробу міцності та стійкості до механічних пошкоджень. Деякі електричні тени для рушникосушок, що представлені у Львові комплектовані трійником-конектором, який дозволяє використовувати електроенергію протягом телого періоду і підключатись до загальної системи обігріву взимку.

Тени для рушникосушок: основні функції

Головне завдання електричних тенів для рушникосушок, що продаються у Львові в магазині сантехніки “Дороге Дешево” є регулювання температури рушникосушки. Швидкість нагрівання залежить від потужності пристрою, яка може коливатись від 300 Вт до 600 Вт.

Сучасні моделі електричних тенів оснащені сенсорним дисплеєм, який дозволяє регулювати температуру з точністю до 1 градусу. А також, ви можете використовувати таймер, аби заощадити використання електроенергії.

Купити електричні тени для рушникосушок у Львові

Придбати електричні тени для рушникосушок у Львові можна за адресою вул. Щирецька, 36, що на ринку “Південний”. А для тих, хто мешкає в інших містах, ми пропонуємо швидку доставку по всій території України. Також, в “Дороге Дешево” ви знайдете тени різного цінового сегменту, аби підібрати той варіант, який задовольнить всі ваші потреби.