Знижка 10% за промокодом "DD10" для зареєстрованих клієнтів

Крани для рушникосушок


Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Крани для рушникосушки у Львові: що потрібно знати

Крани для рушникосушки - ключова деталь, яка забезпечує роботу пристрою. Та інколи, особливо під час інтенсивної експлуатації, кран може вийти з ладу. Плануючи заміну деталі, зверніть увагу на матеріал виробництва - надійний кран для рушникосушки виготовляють зі сплаву латуні.

Також, деякі крани для рушникосушки, що продемонстровані в магазині сантехніки “Дороге Дешево” оснащені функцією терморегуляції, тож ви можете самостійно налаштувати температуру. Також, даний пристрій дозволяє повністю перекрити подачу води, якщо рушникосушку потрібно зняти чи замінити.

Технічні характеристики кранів для рушникосушок

В магазині сантехніки “Дороге Дешево” ми пропонуємо нашим клієнтам сучасні крани для рушникосушки з розбірним з’єднанням та ущільнюючою прокладкою, що забезпечує легкий монтаж без застосування пакувальних матеріалів. Такі крани гарантують довший термін експлуатації та простоту і надійність використання.

Купити кран для рушникосушки у Львові

Магазин “Дороге Дешево” забезпечує своїм клієнтам великий ціновий діапазон кранів для рушникосушки. Ви можете купити базовий запірний кран, або ж з функцією терморегуляції. 

Якщо ви знаходитесь не у Львові, перегляньте всі актуальні пропозиції в нашому інтернет-магазині, а провідні спеціалісти “Дороге Дешево” радо допоможуть вам зробити оптимальний вибір.