Знижка 10% за промокодом "DD10" для зареєстрованих клієнтів

Інсталяція для унітазу


Показано з 1 по 15 із 41 (3 сторінок)

Інсталяції для унітазів: переваги

За нещодавніми даними, більше ніж 90% громадян європейських країн надають перевагу використанню інсталяцій, аніж звичайним підлоговим унітазам. Їх перевага полягає не лише в сучасності механізму та привабливому зовнішньому вигляді, а ще й тому, що під час монтажу всі трубки, патрубки та кріплення ховаються в стіну. Це має не лише естетичну функцію, а й практичну. Завдяки приховоному монтажу, за інсталяцією простіше доглядати та мити, адже всі кріплення заховано в стіні.

Також, за останні кілька років провідні виробники інсталяцій та унітазів зробили цю сантехніку насправді привабливою, відтворюючи плавні форми тіла для зручного використання, з яскравими стильними зливними кнопками, доповнює інтер’є будь-якої ванної кімнати.

Інсталяції для унітазу - вибір покупців по всьому світу

Кераміка, яка використовується для сучасних підвісних унітазів надзвичайно міцна, із захисним покриттям, яке попереджає механічні пошкодження, тріщина та сколи. Це в поєднання з інсталяцією дає гарантію довгої та надійної експлуатації.

Завдяки сучасним технологіям інсталяція для унітазу стає передовим і популярним рішенням для оснащення ванної кімнати. Завдяки поєднанню зручності та простости монтажу з високою функціональністю, інсталяції для унітазів вже стали беззаперечним лідером на ринку Європи, адже понад 90% покупців надають їм беззаперечну перевагу перед звичайними унітазами.

Особливості монтажу інсталяцій для унітазу

Інсталяція для унітазу, що представлена в “Дороге Дешево” має ряд переваг, та основна - можливість її встановлення навіть у дуже маленьких ванних кімнатах, адже вся технічна частина ховається всередину стіні, а ззовні залишається лише стильна зливна клавіша. Також, можливий варіант встановлення в кутах, що допомагає вирішити проблеми обмеженого або нетипового простору ванної кімнати чи туалету. А також, суттєвою перевагою є те, що інсталяція до унітазу може встановлюватись на будь-якій висоті, що дозволяє налаштувати її під індивідуальні потреби користувачів.

Купити інсталяцію для унітаза

Купити інсталяцію для унітазу ви можете в магазині “Дороге Дешево”, який знаходиться у місті Львові, по вул. Щирецькій 36, в ТРК Південний, ТЦ Будмаркет, магазин 52, адже ми співпрацюємо з лідерами галузі протягом багатьох років. Модельний ряд шоу-руму представлений такими світовими брендами, як:

  • GEBERIT (Швейцарія);
  • GROHE (Німеччина); 
  • IMPRESE (Чехія);
  • ROCA (Іспанія);
  • BOCCHI (Італія) та інші.
До набору інсталяції для унітазу входить багато деталей та елементів для простого та швидкого монтажу. В комплект часто входять: тримачі для самого унітазу, кріплення для кераміки, патрубки та регулятори глибини монтажу, клавіша змиву, пневматичний клапан змиву, металева конструкція-рама,  та багато іншого. Це дає можливість підключити унітаз з будь-якої сторони, а також на кутах та різній висоті.

В інтернет-магазині “Дороге Дешево” ми пропонуємо нашим клієнтам велику кількість моделей інсталяцій для унітазу від виробників з багаторічною історією та досвідом. Ми продаємо лиже ліцензійну продукцію, яка пройшла всі випробування і гарантовано прослужить вам багато років. Більшість виробників надають також послугу сервісного обслуговування. Тож ви можете бути певні, що при виникненні проблем, ваша інсталяція буде в надійних руках.

Інсталяція для унітазу ціна та гарантія

В магазині сантехніки “Дороге Дешево” представлена інсталяція для унітазу, ціна якої вас приємно вразить. Завдяки багаторічній співпраці із заводами-виробниками, ми забезпечуємо клієнтам найприємніші ціни та широкий модельний ряд інсталяції для унітазу, а також гарантію від 10 років та сервісне обслуговування. Також, на деякі деталі та комплектуючі до інсталяцій, офіційна гарантія від заводу виробника може сягати 50 років, тож обираючи інсталяцію для унітазу, ви купуєте надійний багаторічний механізм.

Для того, аби гарантійний термін був повним, варто звернутись до фахівців, які встановлять інсталяцію коректно. Часто, через відносно просту схему монтажу, клієнти намагаються встановити інсталяцію самотужки. В такому випадку вони можуть не врахувати всіх параметрів та налаштувати роботу механізму не повністю, а це означає - інсталяція втратить частину свого робочого потенціалу, а отже термін експлуатації також може скоротитись.

Особливості інсталяцій для підвісного унітазу

Окрема популярна категорія в “Дороге Дешево” - інсталяція для підвісного унітазу - більш технологічний та оптимізований тип інсталяцій, який виведе комфорт вашого дому на новий рівень. Адже завдяки новітній будові рами, механізм дозволяє прикріпити унітаз на будь-який рівень, який буде зручний замовнику. Підвісний унітаз дає змогу прибирати у ванній кімнаті більш якісно та просто, а також візуально збільшує простір кімнати.

Інсталяції для унітазу якої країни виробника вибрати?

    Geberit (Швейцарія)

З якого матеріалу вибрати інсталяції для унітазу?

    Метал

Скільки коштують недорогі інсталяції для унітазу?

    3600 грн

Які інсталяції для унітазу найпопулярніші?

    458.126.00.1 Geberit Duofix інсталяція для унітазу