Знижка 10% за промокодом "DD10" для зареєстрованих клієнтів

Інсталяція для пісуара


Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Інсталяція для пісуара: характеристики та переваги

Донедавна пісуари використовувались виключно як сантехніка у громадських місцях, та згодом вони почали стрімко набирати популярності й тепер використовуються, як сантехніка для дому. Завдяки даному тренду в асортименті усіх провідних світових виробників сантехніки з’явився широкий модельний ряд пісуарів.

В проекті сучасної ванної кімнати, інсталяція для пісуара вже давно займає провідне місце, адже це не лише зручно, але й підходить для кімнат з навіть дуже маленькою площею.

Придбати інсталяцію для пісуару в магазині меблів та сантехніки “Дороге Дешево” можна у комплекті з монтажним набором, що сучасно полегшує процес встановлення. Найчастіше до набору входять: інсталяційний модуль, труба, коліно та захисна заглушка, ущільнювачі, захисна заглушка.

Інсталяція для пісуара може монтуватись як перед стіною, так і всередині стіни чи гіпсокартонної перегородки. А завдяки продуманному функціоналу інсталяції для пісуарів можуть встановлюватись у відповідності до росту - від 122 до 130 см.

Інсталяції для уриналу: як проходить монтаж та установка

Перед початком монтажних робіт, клієнт повинен визначитись з рядом питань. Головним завданням є обрати, в якому місці та на який тип стіни буде кріпитись уринал.

Загалом монтаж інсталяцій для пісуарів не є складним, адже не потребує великої кількості інструментів, а завдяки простим та зрозумілим кріплення - встановлення такої інсталяції може зайняти не більше години.

Далі відбувається кріплення до стіни, або за стіну. На даному етапі важливо правильно встановити так звані лапки, які розподілять і однаково навантажать всі елементи інсталяції, аби її робота була коректною.

Купити інсталяцію для пісуара: наш магазин

Якісні та надійні інсталяції для пісуара ви можете придбати у Львові. Наш магазин “Дороге Дешево”, що знаходиться по вул. Щирецька, 36, в ТРК Південний, ТЦ Будмаркет, магазин 51 забезпечує кожному клієнту вигідні та розумні ціни, а також знижки та акції, аби ви могли обрати інсталяції для пісуара за найкращою ціною.

Завдяки багаторічній співпраці зі світовими лідерами у виробництві сантехніки, “Дороге Дешево” є офіційним представником якісних та надійних інсталяцій з багаторічною гарантією.

Системи інсталяції для пісуарів

Також, в “Дороге Дешево” ми пропонуємо нашим клієнтам обрати систему інсталяції для пісуарів, адже в набір входить не лише сама інсталяція та пісуар, а й повний набір кріплень, необхідних для швидкого монтажу. Перевага сучасних інсталяцій полягає в тому, що майстер може встановити її без використання додаткових інструментів за короткий час. Завітавши до нас в магазин у Львові або онлайн, ви переконаєтесь - ми дбаємо про кожного клієнта. Ми виконуємо швидку доставку по усіх регіонах України.

Головна перевага використання пісуарів - легкість експлуатації та догляду, адже завдяки схованим елементам, прибирати у санвузлі набагато простіше. А також, завдяки сучасним механізмам, така інсталяція суттєво економить воду, а як наслідок і витрати на щомісячні платежі. Не менш важливим є те, що система працює майже безшумно, що особливо важливо на невеликих житлових площах.

Інсталяцію для пісуара якої країни виробника вибрати?

    Geberit (Швейцарія)

З якого матеріалу вибрати інсталяцію для пісуара?

    Метал

Скільки коштують недорогі інсталяції для пісуара?

    8015 грн

Які інсталяції для пісуара найпопулярніші?

    111.520.00.1 Geberit Duofix інсталяція для пісуара