Знижка 10% за промокодом "DD10" для зареєстрованих клієнтів

Душові кабіни


Показано з 1 по 15 із 320 (22 сторінок)

Душові кабіни у Львові

Душові кабіни вже давно з чогось неймовірного перетворились на річ, яка стала ще й корисною. Це дуже зручне і корисне доповнення до ванної кімнати, особливо якщо вона невелика. Інтернет-магазин «Дороге дешево» пропонує вам душові кабіни у Львові за доступними цінами.

За якими критеріями можна обрати та купити душову кабіну у Львові

Що стосується матеріалів для виготовлення, то їх дуже багато, але вироби можна умовно розділити на три типи по варіантам конструкції: власне душова кабіна, душовий бокс, а також душовий куточок. Ці види можуть бути додатково облаштовані гідромасажем чи якимось ще додатком, а душовий бокс може бути доповнений зручною функцією лазні.

Різниця між душовою кабіною на душовим куточком полягає в тому, що у куточка дві стінки є конструктивними особливостями моделі, а інші дві – просто стіни ванної кімнати (в куточку), оброблені спеціальним засобом. А ось душова кабіна має чотири власні стінки. Душовий бокс ззовні схожий на кабіну, тільки замість піддону в його конструкцію вбудована маленьбка ванна. Крім цього, душові кабіни можуть бути виконані зі стелею (закриті), а можуть бути без неї (відкриті). Закриті будуть комфортніше, але й дорожче. Якісні душові кабіни купити у Львові можна в нашому інтернет-магазині.

Комплектація душових кабін

Конструкція стандартної душової кабіни складається з піддону, стінок і дверцят. Часто зустрічається такий варіант виробу, в якому дверцята та стінки конструкції виготовлені з полістиролу. Цей матеріал доволі міцний, але х естетичної точки зору може псуватись з часом від пару. Крім цього, на полістиролі з часом з'являються старі плями. Щоб цього уникнути можна купити душову кабіну у Львові зі стінками, виготовленими зі скла. Звичайно ціна такої душової кабіни значно збільшитися, але тоді ви зможете самостійно вибрати скло (прозоре, матове, тоноване).

Вибір піддону

Піддон для душової кабіни може бути виготовлений з акрилу, металу (сталь або чавун), штучного мармуру або кераміки. Найпопулярніший матеріал для сучасного піддону – акрил, його можна легко очистити, він швидко гріється, подряпини на ньому можна легко ліквідувати.

Додаткові функції

На душові кабіни ціна у Львові доволі доступна, але багато чого буде залежати від додатків. Зараз душові кабіни практично завжди обладнують додатковими функціями, але найбільш затребувана це гідромасаж. При виборі кабіни з масажем обов'язково треба знати, що вертикальний гідромасаж вимагає тиску не менше ніж 3 атмосфери, а іноді навіть більше. Якщо водопровід не забезпечує належний тиск води, то ця функція не буде працювати. Також до додаткових варіантів відносяться:

• спеціальний підігрів кабіни;
• масажер для ніг;
• генерація пари;
• радіо і світломузика.

Таким чином кожен може обрати душову кабіну з потрібним функционалом, керуючись фінансовими можливостями.

Купуйте у нас

Душові кабіни купити у Львові можна в інтернет-магазині «Дороге дешево». Ми працюємо як з вітчизняними, так і з іноземними виробниками, тому ви завжди зможете знайти для себе оптимальний варіант. Детальну інформацію про вироби можна дізнатись у наших консультантів. Гарантуємо якість всієї продукції та пропонуємо якісні душові кабіни у Львові, ціни на які вас приємно здивують.