Знижка 10% за промокодом "DD10" для зареєстрованих клієнтів

Душові сифони


Сифон для душа 52мм
Показано з 1 по 15 із 255 (17 сторінок)

Сифони для душових кабін

Видалення води із душових піддонів забезпечує стандартний злив, конструкція якого нагадує аналогічну деталь для стаціонарної ванни. Відмінністю між такими конструкціями є відсутність переливного блоку та значно менша висота сифона. Хоча в глибоких піддонах теж потрібен захист від переливу, але ці деталі за своєю конструкцією вони повністю відповідають зливу будь-якої іншої сантехніки. Інтернет-магазин «Дороге дешево» пропонує душові сифони в широкому асортименті.

Варіанти обладнання

Зливні сифони для монтажу на душові кабіни бувають такі:

• пляшкові;
• трубні.

Сифон для душового піддону першої зазначеної моделі має форму пляшки з шийкою, яка безпосередньо з'єднується з піддоном. Відрізняються такі моделі простою конструкції та можливістю легко їх чистити, для чого потрібно лише розкрутити цю деталь. Недоліком такого варіанту є зайва необхідність підняття піддона на досить велику висоту, що дозволяє встановити цей порівняно високий сифон.

Сифон для душової кабіни складається з U-подібних або S-подібних труб. Перевага такого обладнання полягає в тому, що для його встановлення не потрібно багато простору та підйому нижньої частини душової кабіни. Мінусом такого варіанту можна назвати постійну потребу у прочистці, оскільки він доволі швидко забруднюється. Будь-який сифон для душової кабіни, купити який ви можете в нашому інтернет-магазині, відрізняється надійністю та якістю, але як і інша сантехніка потребує регулярного догляду.

Сифони у душові кабіни купити можна саме у нас

Якісні товари можна купити в інтернет-магазині «Дороге дешево». Ми працюємо як з вітчизняними, так і з іноземними виробниками, тому ви завжди зможете знайти для себе оптимальний варіант. За допомогою звертайтесь до наших консультантів – вам все детально розповість спеціаліст, а також допоможе зробити оптимальний вибір. Гарантуємо якість всієї продукції та пропонуємо придбати сифон під душовий піддон відмінної якості.