Знижка 10% за промокодом "DD10" для зареєстрованих клієнтів

Доставка

Доставка по Львову здійснюється згідно попередньої домовленості з консультантом;

  • Самовивіз продукції, щодня з 10:00 до 18:00 крім понеділка за адресою : Львів вул. Щирецька 36, ТВК Південний, ТЦ Будмаркет, магазин 51(Дороге-Дешево).
  • Доставка «Новою поштою» у всі населені пункти України, де працюють відділення компанії-перевізника. Вартість доставки замовлення Ви можете розрахувати на сайті кур'єрської служби або звернутися до наших фахівців, які розрахують попередню вартість доставки Вашого замовлення.


Доставка по Україні

Доставка товарів з інтернет магазину «Дороге-Дешево» здійснюється на протязі 1-3 днів за умови наявності товару на складі, нашою машиною по місту Львів, або згідно умов перевізника. Якщо в наявності товару немає, тоді буде оголошено орієнтовні терміни очікування замовлення.

    

Час відправлення.

Відправлення замовлень здійснюється щоденно з 10:00 до 18:00, крім суботи та неділі; Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення, наявності товару на складі, а також від часу отримання оплати. Замовлення оформлені у вихідний день, обробляються в перший робочий день.

Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса, можуть спричинити додаткову затримку! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані під час реєстрації та оформлення замовлення. Конфіденційність ваших персональних даних гарантовано.

 При оплаті замовлення до 15:00, товар відправляється в той самий день.

Увага! При отриманні, перевірте цілісність продукції, комплектність доставленого товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень, в присутності нашого працівника, або кур’єра нової пошти. Розписуючись у бланку прийому при отриманні, ви погоджуєтеся з тим, що товар поставлений в повному обсязі і належної якості.


Відправка товарів здійснюється лише після отримання оплати!

Залишились запитання з приводу оплати та доставки товару? З радістю відповімо на усі Ваші запитання.

Телефони: 

0675686975

0733456367


Email:dorogedesh@gmail.com