Знижка 10% за промокодом "DD10" для зареєстрованих клієнтів

Про нас

Компанія «Дороге Дешево» – це не просто магазин сантехніки, це понад 20 років досвіду. Ми співпрацюємо з найкращими українськими та світовими брендами, маємо найбільший вибір товарів, кваліфікований клієнтоорієнтований персонал та більш як півмільйона задоволених клієнтів.

В «Дороге Дешево» представлено понад 50 тисяч сертифікованих товарів надійних перевірених виробників. Купуючи продукцію в нашому магазині, ви отримуєте гарантію від 5 до 20 років, а також технічну підтримку й сервісне обслуговування. У нас ви знайдете не лише товари на будь-який смак, а й будете вражені широким діапазоном цін. Адже ми прагнемо, щоб кожен клієнт залишився задоволеним. Також в «Дороге Дешево» ми часто пропонуємо покупцям знижки та акції, аби придбати продукцію за найвигіднішими цінами.

Крім якісних та надійних товарів, спеціалісти нашої компанії зроблять прорахунок кожного об’єкту з урахуванням сучасних технологій та можливостей. Будьте певні – кожен проект буде втілено за останнім словом техніки. Ви отримаєте індивідуальний підбір необхідної продукції, отож, зекономите не лише гроші, а й свій час, довірившись справжнім професіоналам.

Ми розвиваємо та навчаємо наш персонал на базі потужних заводів Німеччини, Швейцарії, Польщі та Туреччини, з якими співпрацюємо вже понад два десятки років. Тому працівники «Дороге Дешево» першокласні знавці своєї справи. В нашому магазині ви завжди отримаєте кваліфіковану консультацію та відповіді на всі запитання.

В «Дороге Дешево» ми гарантуємо, що робота буде виконана якісно та своєчасно. Прагнемо побудувати довгострокові відносини з кожним клієнтом, тож пропонуємо те, що впевнено придбали б і у власні домівки.